Vanuit mijn opgebouwde expertise bied ik mijn diensten aan in het midden en kleinbedrijf, als ook in de agrarische sector. De zeer ruime ervaring in het adviseren, coachen en het oplossen van problemen, komt daarbij goed van pas. Sinds 1982 maken ondernemers en professionals gebruik van mijn diensten. Ik ben positief ingesteld en zie eerder oplossingen dan problemen. Vanuit begeleiding van vaktechnische en bedrijfseconomische processen heb ik steeds meer aandacht voor persoonlijke aspecten bij samenwerkingsverbanden. Hierbij analyseer ik op basis van de oorzaak-gevolg relatie, waarbij het toekomstperspectief van partijen voor mij bepalend is. Mijn persoonlijk profiel maakt dat ik gemakkelijk een goede balans kan vinden tussen rationele en emotionele aspecten.
Vanwege mijn overtuiging dat niet alleen financiële doelen belangrijk zijn, maar ook persoonlijke doelen maakt dat ik de aanpak van managementadvies optimaal kan combineren met een mediation aanpak. Een goede balans tussen bedrijfs- en persoonlijke doelen van partijen is voor mij in de aanpak leidend. Bij verschillende standpunten is het voor mij de uitdaging om op basis van gezamenlijke belangen te komen tot een voor partijen gedragen lange termijn doelstellingen, vertaald naar de korte termijn aanpak. Hierin ben ik resultaatgericht.
Mijn persoonlijke kwaliteiten zijn: ( deze zijn overgenomen uit persoonlijkheidstesten)
- Albert heeft degelijke organisatorische kwaliteiten
- Albert kan goed luisteren
- Albert kan zich gemakkelijk aanpassen in sociale situaties
- Albert heeft een groot analytisch vermogen
- Met Albert gemaakte afspraken kan met vertrouwen
Ik ben gecertificeerd voor het uitvoeren van Persoonlijke Profiel Analyse ( PPA) http://www.thomasinternational.net/ Ik ben bij NMI ingeschreven als NMI registermediator. http://www.nmi-mediation.nl/
|

|
|